Manikúra, pedikúra

Suchá pedikúra
Suchá (přístrojová) pedikúra je moderní metoda ošetření pomocí vysokootáčkových fréz tzv. nasucho - pokožka nohou je ošetřena bez předchozího namočení ve vodě. ...
Práce probíhají na dezinfikovaných nohách, odbroušením postižených míst brusnými nástavci. Ošetření se provádí výbrusem frézkami z vysoce kvalitních materiálů. Bruska pracuje ve vysokých otáčkách a je společně se systémem odsávání, čištění, desinfekce a sterilizace kompletně pojata do jednotného programu, který zajistí absolutně hygienický postup. Touto metodou je zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem - broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. I ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivější a šetrnější, při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné.
Závěrečná masáž, díky množství reflexních bodů na chodidle, vede vždy ke spokojenosti zákazníka.
Přístrojovou pedikúru by měli navštěvovat především lidé s neuropatií (snížená citlivost nohy vůči bolesti), u kterých je velké riziko poranění při provádění klasické pedikúry (mokrou cestou). Ošetření má také velký význam pro rizikové skupiny lidí s onemocněním žil či tepen dolních končetin, s lupénkou nebo cukrovkou, pro které není klasická pedikúra doporučována.
Při naší práci klademe důraz na výběr kvalitních kosmetických přípravků. Používáme značky Gehwol a Allpresan, které u nás můžete zakoupit i pro domácí péči. Z laků na nehty jsou to firmy OPI, Magnetic a China Glaze a v neposlední řadě velmi populární Shellac od firmy CND.
Nabízené služby: odstranění zrohovatělé kůže, úprava nehtů, řešení zarůstajících nehtů, masáže chodidel, lakování, Shellac, prodej profesionální kosmetiky pro péči o nohy, poradenství.
Pro další informace navštivte webovvé stránky www.suchapedikura.cz

Kontakt na naše pedikérky:

Kateřina Slavíková
tel: 603 349 689

Kristýna Breitkopfová
tel: 773 969 895
Pedikúra
Klasická (mokrá) pedikúra je péče o Vaše nohy. Pomocí koupele dojde ke změkčení kůže a následnému odstranění staré ztvrdlé pokožky pomocí skalpelu s jednorázovými ...
výměnnými břity. Další služby jsou upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Je možné provádět i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů.

Kontakt na naši pedikérku:

Eva Jiravová
tel: 774 480 114
Manikúra
Manikúra označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání ...
a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou.
Nejprve upravíme tvar všech nehtů do stejné délky, vždy přihlížíme k nejkratšímu nehtu. Poté přichází na řadu péče o kůžičku kolem nehtů. Dříve se přebytečná kůžička odstřihávala. Dnes se spíše zatlačuje, aby nedocházelo k zanícení. K úpravě kutikuly, jak se správně kůžičce okolo nehtu říká, lze použít i frézku. Následuje leštění nehtů a ošetření výživným olejíčkem.
Dále lze pokračovat lakováním upravených nehtů. Pro ochranu se může aplikovat speciální bezbarvý lak, podle typu nehtů. Ten dodá nehtům nejen pěkný lesk, ale také výživu a péči. Je však samozřejmě možné nechat si nehty zkrášlit mnoha způsoby. Od obyčejného lakování přes P. Shine až po nail art neboli zdobení nehtů.
Pro další informace navštivte webovvé stránky www.pedimanikladno.cz

Kontakt na naše manikérky:

Eva Jiravová
tel: 774 480 114

Kateřina Slavíková
tel: 603 349 689

Kristýna Breitkopfová
tel: 773 969 895
Gelová modeláž
Pokud nejsme spokojeni s našimi přírodními nehty, je možné nechat si vytvořit nehty umělé. Manikúra a modeláž nehtů k sobě mají poměrně blízko. Obě zkrášlovací metody ...
se obvykle provádějí ve stejných studiích a salónech. Velké množství žen trendu umělých nehtů propadlo a kombinují manikúru a modeláž nehtů. Umělé nehty totiž mají několik výhod. Vypadají velmi krásně a elegantně. Zároveň o ně téměř vůbec nemusíme pečovat a provádět manikúru. Stačí pouze jednou měsíčně navštívit Vaši manikérku, která Vám modeláž nehtů doplní.
Pro další informace navštivte webovvé stránky www.pedimanikladno.cz

Kontakt na gelovou modeláž:

Eva Jiravová
tel: 774 480 114

Kateřina Slavíková
tel: 603 349 689
GEL - LAK
Lak, který se nanese na přírodní nehet, ale přitom vydrží až tři týdny! Gel-lak doslova boří hranice mezi gelem a lakem. Objevte jednoduchost a další ojedinělé vlastnosti této techniky! ...
Práce s ním je snadná a rychlá. Ušetří čas:
- aplikuje se jako klasický lak
- rychlé vytvrzení, žádné schnutí

Vydrží neuvěřitelně dlouho:
- běžně vydrží dva týdny, u tvrdých nehtů i déle
- vysoký lesk
- žádné poškrábání či odlupování jako u běžných laků

Snadno se odstraní:
- žádné pilování ani bruska, stačí namočit prsty do speciálního přípravku zhruba na 10 minut nebo použít odlakovač s acetonem a nehty jsou připravené k nové úpravě.
Barevná škála se ničím neliší od klasických laků a zcela přirozeně kopíruje barevné trendy pro jednotlivá období. Výběr barev současně také respektuje rozmanitost přání zákaznic.
Používá se jak na ruce, tak i na nohy!

zdroj: časopis modelaznehtu.cz

Kontakt na naše manikérky:

Eva Jiravová
tel: 774 480 114

Kateřina Slavíková
tel: 603 349 689

Kristýna Breitkopfová
tel: 773 969 895