Kosmetika

O Vaši pleť se dokonale postaráme.
Laser Sparidonn
Laser při jednom jediném ošetření řeší čtyři nejdůležitější problémy jako jsou:
AKNÉ, VRÁSKY, PORUCHY PIGMENTU, KUPERÓZU - popraskané žilky
Laser se může použít na všechny typy pleti. Typ lůže závisí na dědičnosti, hladině hormonů a způsobu života. Pokožka je živý orgán, proto její potřeby moho být každé roční období či rok jiné. V mládí můžete mít jiný typ než ve stáří. Laser v kombinaci s laserovou kosmetikou velmi dobře řeší stav vaší pokožky. Více informací naleznete ZDE.
Diamantová vakuová mikrodermaze
je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Více informací naleznete ZDE.
Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus.Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě. Více informací naleznete ZDE.
Kontakt na naši kosmetičku:

Monika Hartmanová
tel: 603 737 210 web: http://salonrelax.mypage.cz/